تطبيق Corn Maze
تطبيق Corn Maze

تحميل تطبيق Corn Maze

4 / 5   people 12
الإصدار
1.0
الحجم
60M
متطلبات النظام
iOS 11.0+ iphone, ipod
الفئة
مجاني
التصنيف العمري: ٤ سنوات+

Özellikle Kuzey Amerika ülkelerinde oldukça rağbet gören tarım ve turizmi kavuşturan bu etkinliğin Türkçe karşılığı Mısır Labirentidir Mısır Labirenti bir تحميل تطبيق Corn Maze في ترفيه Entertainment ال.

Özellikle Kuzey Amerika ülkelerinde oldukça rağbet gören, tarım ve turizmi kavuşturan bu etkinliğin Türkçe karşılığı Mısır Labirentidir. Mısır Labirenti, bir mısır tarlasında, sizin için özenle hazırlanmış, çıkmazları olan ve tüm yaş gruplarına hitabeden oldukça eğlenceli bir aktivitedir. Etkinliğimiz yalnızca mısır labirenti ile sınırlı kalmayıp, bir panayır tadında ziyaretçilerini kucaklayacaktır. Balkabağı tarlasından ayçiçeği tarlasına, korku labirentinden kamp alanına, macera parkurlarından yeme-içme alanlarına, açık hava sinemasından müzik aktivitelerine eğlenceli ve kapsamlı bu etkinlik Türkiyede ilk kez yapılacak ve Avrupanın en büyük mısır labirenti olma unvanını taşıyacaktır.

Tüm harcamalarınız tek bir yerde, o da cebinizde ve sizin kontrolünüzde
Corn Maze İstanbul tarafından düzenlenen tüm etkinliklerde en mükemmel deneyimi yaşayabilmeniz için uygulamamızda hızlı ödeme yöntemi sizleri bekliyor. Nasıl mı?

Uygulamayı ücretsiz indirip, cep telefonunuza gelen onay kodunu doğruladığınızda ücretsiz üye olabilirsiniz.
İstediğiniz kredi kartınız ile cüzdanınıza online para yüklersiniz.
Alışverişlerinizde uygulama tarafından size özel yaratılan kare kodu kasada satıcıya gösterip; hiç sıra beklemeden hızlı ödemenin keyfini çıkartırsınız.
Ödemelerinizi cüzdan bölümünden takip edip, istediğiniz an bakiye geçmişinizi görüntülersiniz.

Ödemelerinizde zaman kazandıran “hızlı öde & geç” sistemini hemen ücretsiz indirerek siz de Corn Maze İstanbul bünyesindeki tüm festivallerde ortak şekilde çalışan cüzdanınızın keyfini doyasıya çıkartın.

Aynı zamanda etkinlikler hakkında tüm detaylı bilgileri, bilet işlemlerinizi, etkinliklerin bilgilerini ve içeriklerini saat saat görüntüleyebilirsiniz. Etkinlik boyunca tüm haberler anlık olarak cebinize gelir.

كيفية تحميل تطبيق Corn Maze؟

يمكنك تحميل تطبيق Corn Maze عبر هذه الروابط :

system_update تحميل IPA مباشر devices الأجهزة المتوافقة